10 690 Lekë


Përshkrimi

Biciklete 12" Max GTR 7.0

  • Me 1 nivel shpejtesie
  • Rekomandohet per femije mbi 18 muaj
  • Kornize ne material celiku ndersa pedalet plastike
  • Me 2 goma shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19268

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 499 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
399 Lekë
Shitur (97)
Nuk ka me gjendje
64 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
SHITUR
499 Lekë
Shitur (23)
Nuk ka me gjendje
799 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
20 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
599 Lekë
Shitur (28)
1 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Biciklete 12" Max GTR

Biciklete per femije e markes Max Pink GTR me madhesi gomash 12".

Trupi eshte material celiku ndersa pedalet plastike.

Me disk Hi-Ten, ne madhesi 11.5 inch

Gomat vijne ne permasa 12 inch, ne llojin Wanda 2.125

Pajisur me sistem frenimi Caliper, me pirun celik

Me timon BMX ne material celik, ne madhesi 49 cm

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 7 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj.

Me ngjyre blu dhe jeshile dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin.

Femija juaj do te shijoje aventuren e pilotimit ne automjetin e tyre te pare dhe ju do te shijoni dhe do te kontrolloni lehtesisht

Produkti vjen i cmontuar

Pajisur me hapesire per goma shtese per te mesuar bicikleten

Ne pjesen e pasme vjen dhe nje hapesire per te vendosur shishen e ujit

Permasat e produktit:

Pesha neto: 7 kg

Pesha bruto: 8 kg

Specifikat

Marka Max
Materiali Çelik dhe plastike
Madhesia e Rrotes 12"
Nivelet e shpejtesise 1

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

perfekt

kishte edhe frena me disk per pjesen mbrapa


shume cilesore

Nuk e prisja e duhej montuar megjithate shume e lehte

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

perfekt

kishte edhe frena me disk per pjesen mbrapa


shume cilesore

Nuk e prisja e duhej montuar megjithate shume e lehte