18 990 Lekë


Përshkrimi

Biçiklete 20" Max GMX 2 Ngjyra.

Sportive me dy ngjyra e bardhe dhe violete.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19458

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (30)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (12)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
19 290 Lekë
I disponueshëm
19 490 Lekë
I disponueshëm
16 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (52)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Biçiklete 20" Max GMX 2 Ngjyra.

Biciklete e markes Max GMX me madhesi gomash 20".

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike.

Me 6 nivele shpejtesie dhe peshon 13.5 kg.

Sportive me dy ngjyra e bardhe dhe violete.

Ndenjësja dhe struktura e saj e veçante ofron komoditet maksimal.

Specifikat

Marka Max
Materiali Celik dhe plastike
Madhesia e Rrotes 20''
Nivelet e shpejtesise 6

Produktet që keni parë