16 990 Lekë


Përshkrimi

Biçiklete 24" Max Hummer ngjyre e zeze

Biciklete per femije e markes Max Hummer me madhesi gomash 24"

Trupi eshte material çeliku, rrotat alumini ndersa pedalet plastike.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21324

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 290 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (24)
3 ne stok
19 490 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
490 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok

Përshkrimi

Biçiklete 24" Max Hummer ngjyre e zeze

Biciklete per femije e markes Max Hummer me madhesi gomash 24"

Trupi eshte material çeliku, rrotat alumini ndersa pedalet plastike.

Me 18 nivele shpejtesie, peshon 16.5kg 

Me ngjyre blu dhe dizenjo emrin e markes Max te verdhe dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin.

Specifikat

Marka Max
Materiali Alumin, plastike dhe çelik
Madhesia e Rrotes 24"
Nivelet e shpejtesise 18

Produktet që keni parë

Reviews (0)