19 290 Lekë


Përshkrimi

Biciklete Max Hummer ne ngjyre te bardhe

Nje nder modelet e reja te 2018 nga marka Max

Ofron një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Madhesia e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24593

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
22 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (24)
3 ne stok
19 490 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
490 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (16)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (20)
1 ne stok

Përshkrimi

Biciklete Max Hummer ne ngjyre te bardhe

Nje nder modelet e reja te 2018 nga marka Max

Ofron një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Madhesia e rrotave 24", pedale plastike

Është e përshtatshme dhe ideale për turne nëpër qytet, per shtigje parku, fushë, etj.

Kjo biciklete ka nje strukture alumini. Përveç kësaj, ajo përmban 21 ingranazhe, 7-shpejtësi zhvendosje ne pjesen e pasme dhe 3 në pjesën e përparme.

Specifikat

Marka Max
Madhesia e Rrotes 24"
Nivelet e shpejtesise 7

Produktet që keni parë

Reviews (0)