18 990 Lekë


Përshkrimi

Biçiklete Max Galactic me madhesi rrotash 26"

Ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Ndenjësja dhe struktura e saj prej celiku ofron...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24612

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

25 990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
19 290 Lekë
I disponueshëm
19 490 Lekë
I disponueshëm
16 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Biçiklete Max Galactic me madhesi rrotash 26"

Ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Ndenjësja dhe struktura e saj prej celiku ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore.

Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit ne rrugë me terren të veshtirë.

Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

Sistem trasmisinoi me 18 shpejtësi i cili ofron nje trasmision të shpejte dhe të saktë.k nje sistem frenimi me disk.

Ka nje peshe 17.5 kg dhe pedale alumini. Me frena me disk

Specifikat

Marka Max
Madhesia e Rrotes 26"

Reviews (0)