29 990 Lekë
33 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

Biçiklete Max Alpine me madhesi rrotash 27.5"

Ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Ndenjësja dhe struktura e saj alumini ofron...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 24626

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 4000 L
New
23 990 Lekë
27 990 Lekë
I disponueshëm
- 10%
8 091 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
18 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
- 4000 L
9 900 Lekë
13 900 Lekë
3 ne stok
- 2210 L
7 690 Lekë
9 900 Lekë
2 ne stok
- 1610 L
8 290 Lekë
9 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (12)
2 ne stok
- 10%
11 511 Lekë
12 790 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 2410 L
9 490 Lekë
11 900 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 3410 L
9 490 Lekë
12 900 Lekë
4 ne stok
SHITUR
790 Lekë
Shitur (18)
Nuk ka me gjendje
8 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 3410 L
9 490 Lekë
12 900 Lekë
4 ne stok
- 2410 L
9 490 Lekë
11 900 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 3000 L
7 900 Lekë
10 900 Lekë
4 ne stok
- 5410 L
13 490 Lekë
18 900 Lekë
3 ne stok
- 4000 L
9 900 Lekë
13 900 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 3410 L
9 490 Lekë
12 900 Lekë
4 ne stok
SHITUR
350 Lekë
Shitur (11)
Nuk ka me gjendje
- 200 L
790 Lekë
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm

Përshkrimi

Biçiklete Max Alpine me madhesi rrotash 27.5"

Ju ofron përdorueseve një model te ri biçiklete inovative me strukturë të vecantë.

Ndenjësja dhe struktura e saj alumini ofron komoditet maksimal si ne rruge të drejte dhe malore.

Biçikleta ka nje sistem suspensioni për te ulur tronditjet gjatë rrugetimit ne rrugë me terren të veshtirë.

Ajo ofron një rehati maksimale, udhëtim të besueshëm në të gjitha llojet e terrenit.

Bicikleta eshte me frena me disk, modeli i vitit 2018

Specifikat

Marka Max
Madhesia e Rrotes 27.5"

Reviews (0)