21 240 Lekë
24 990 Lekë
Kurseni 3 750 Lekë


Përshkrimi

Biciklete 29" RUNNER 7.0

  • Me disk frenimi ne te dyja gomat
  • Me 21 nivele shpejtesie
  • Ideale per shetitje dhe aktivitete sportive ne natyre
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 60180

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3900 L
22 090 Lekë
25 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
299 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
350 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
6 000 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Biciklete 29" Max Bicikleta Runner

Nje model sportiv, me ndenjese dhe strukture alumini dhe celiku ofron komoditet maksimal

Perdorim ne cdo dite, ne prakticitet maksimal ne cdo udhetim, qofte ne levizje apo ne ngjitje

Me strukture metalike 18 inch dhe goma te nje cilesie te larte Vanda 29'' k1.95

Pajisur me leva frenimi ne material gjysme alumin me sistem ingranzhi

Disqet e frenave jane ne pjesen e perparme dhe te prapme ne

Ndenjese Vader Sport M6 per te ofruar komforditet dhe ne levizje ne rruge te veshtira

Me aliazh te dyfishte ne pjesen e gomave per siguri dhe fortesi materiali me madhesi 24"

Pedale plastike me kase celiku dhe kuzhineta

Me 21 nivele shpejtesie

Me bosht te mesem me sistem kasete te mbyllur

Eshte e pershtatshmedhe ideale per shetitje dhe aktivitete sportive

Produkti vjen i cmontuar

Karakteristika te tjera te produktit:

Modeli RUNNER 7.0
Pesha 20 kg
Numri i marsheve 21
Aksesore Zile, drita fosforeshente, kembalec

Produktet që keni parë

Reviews (0)