5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Max Max Pinky 
  • Madhesi gomash 12"
  • Per femije mbi 18 muaj
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25035

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
19 290 Lekë
I disponueshëm
19 490 Lekë
I disponueshëm
16 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (53)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Biciklete per femije e markes Max Pinky me madhesi gomash 12"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me 1 nivel shpejtesie, peshon 9 kg dhe eshte per femije mbi 18 muaj

Me ngjyre pink dhe me dy rrota shoqeruese per te mbajtur ekuilibrin

Femija juaj do te shijoje aventuren e pilotimit ne mjetin e tyre te pare

Specifikat

Marka Max
Nivele shpejtesie 1 Nivele shpejtesie
Materiali Çelik
Madhesia e Rrotes 12''

Produktet që keni parë

Reviews (0)