19 990 Lekë


Përshkrimi

  • Marka Max Runner
  • Me madhesi gomash 29"
  • 18 nivele shpejtesie 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25055

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

490 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
19 290 Lekë
I disponueshëm
19 490 Lekë
I disponueshëm
16 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (53)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Biciklete e markes Max Runner me madhesi gomash 29"

Trupi eshte material çeliku ndersa pedalet plastike

Me 18 nivele shpejtesie 

Model dhe dizajn sportiv

Ndenjesja dhe struktura e saj e veçante ofron komoditet maksimal si ne rruge te drejte dhe malore

Biçikleta ka nje sistem suspensioni per te ulur tronditjet ne rruge me terren te veshtire

Specifikat

Marka Max
Materiali Çelik
Madhesia e Rrotes 29''
Nivelet e shpejtesise 18

Produktet që keni parë

Reviews (0)