8 990 Lekë


Përshkrimi

  • Biciklete per vajza te vogla ne ngjyre pink

  • Metal i lehte e pershtatshme per femije 3-6 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 25336

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
25 990 Lekë
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2000 L
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
28 990 Lekë
I disponueshëm
19 290 Lekë
I disponueshëm
19 490 Lekë
I disponueshëm
16 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
18 990 Lekë
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (53)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (19)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (21)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Biciklete per vajza te vogla ne ngjyre pink

Me dizenjo figuren e njohur te Minnie Mouse

Me rrota te madhesise 16" si dhe me dy rrota shtese qe ndihmojne femijen te mbaje ekuilibrin

Eshte metal i lehte e pershtatshme per femije 3-6vjeç. 

Kosh me thurje ne pjesen e perparme me ngjyre te roze .Me ulesen kryesore dhe nje te dyte ne pjesen e pasme

Biçikleta ka rrota të gjera për stabilitet, frena dore dhe ndenjese te rehatshme.

Eshte e rendesishme qe gjate perdorimit te bicikletes te perdorni kokoren ne menyre qe te shmangni cdo rrezik demtimi

Specifikat

Madhesia e Rrotes 16"

Produktet që keni parë

Reviews (0)