6 490 Lekë


Përshkrimi

  • Mbajtese Bicikletash MAX 12213
  • Me dy kapese
  • Pajisur dhe me litar te pershtatshem per pajisje
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 58751

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

32 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 499 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
399 Lekë
Shitur (97)
Nuk ka me gjendje
64 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
499 Lekë
Shitur (23)
Nuk ka me gjendje
799 Lekë
Shitur (11)
1 ne stok
20 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
599 Lekë
Shitur (28)
1 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Specifikat

Marka Max

Produktet që keni parë

Reviews (0)