5 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

  • Drone Global
  • Me kamera 1080 HD
  • Koha e fluturimit 12-15 min.
  • Distanca e fluturimit 100 m
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 55928

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 5000 L
14 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 1000 L
SHITUR
18 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (8)
Nuk ka me gjendje
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 250 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
29 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
25 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 2480 L
4 190 Lekë
6 670 Lekë
Shitur (23)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
SHITUR
3 590 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm

Përshkrimi

Drone Global me kamera 1080P HD 

Funksionet:

Fotografi Ajrore Po

Materiali i Dronit Lloji Plastik

Kanali: 4CH

Bateria quadcopter: 3.7V 1200mAh Lipo (përfshirë)

Bateria e transmetuesit: 3 x 1.5 bateri AAA (nuk përfshihet)

Koha e karikimit: 50-60 minuta

Koha e fluturimit: 12-15 minuta distanca R / C: 80-

Distanca e fluturimit 100 metra: Karakteristikë , 480P (opsionale):

Krah i palosshëm, madhësi e vogël dhe e lehtë

Pesha 480g

Permasat: 27 X 19.5 X 5cm

Shikoni testin dhe vlerësimin që Genti ka për këtë produkt.

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Produktet që keni parë

Reviews (0)