77 990 Lekë


Përshkrimi

Droni me raportin cilesi çmim më të mirë nga DJI

Ka 3 bateri ekstra në paketim për një eksperiencë unike

Droni komandohet nga distanca 10 KM

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 53444

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

23 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 5490 L
184 500 Lekë
189 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
179 990 Lekë
2 ne stok
- 2000 L
6 990 Lekë
8 990 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok

Përshkrimi

Dron DJi Mavic Mini 2 Fly More Combo

Ky dron peshon më pak se 249g, dhe përshtatet në pëllëmbën e dorës tuaj.

5 Niveli rezistence ndaj erës.

Dron me 3 bateri rezerve

Me një jetëgjatësi maksimale të baterisë prej 31 minutash, DJI Mini 2 jep më shumë se kohë të mjaftueshme për të krijuar fotografinë perfekte.

Mini 2 mund t'i rezistojë erërave të nivelit 5 dhe të ngrihet në një lartësi maksimale prej 4,000 metrash, kështu që pamjet tuaja janë të qëndrueshme edhe kur fluturoni përgjatë një vijë bregdetare me erë, ose lart mbi një pyll alpin.

Një kamer prej 12MP në qiell sjell përmbajtje të garantuar për të bërë përshtypje.

Së bashku me videon 4K / 30fps dhe një gimbal të motorizuar me 3 boshte, Mini 2 siguron cilësi mahnitëse të imazhit që është vazhdimisht e qetë, pa marrë parasysh sa aventureske mund te jete pilotimi juaj.

Shikoni një test të produktit që ka bërë Mateo tek kanali i tij i YouTube

Ndërtuar në OcuSync 2.0 lejon që DJI Mini 2 të rregullohet automatikisht midis dy frekuencave, i cili zgjat distancën maksimale të transmetimit të Mini 2 në 10 km për akoma më shumë fleksibilitet.

JI Mini 2 mbështet zmadhimin dixhital 4x.

Kur regjistroni familjen, miqtë ose kafshët shtëpiake, mund të kapni me siguri subjektin tuaj pa fluturuar shumë afër.

Permasat: 55 × 32 × 22. (Palosur)

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

thjesht perfekt

Nuk di cte them me shume se sa kam thene tek video, shifeni tek pershkrimi :)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

thjesht perfekt

Nuk di cte them me shume se sa kam thene tek video, shifeni tek pershkrimi :)