64 990 Lekë


Përshkrimi

* E-Scooter Segway-Ninebot E22E

* Shpejtesia 20-22 km ne ore

* Rrota 9 inc

* Me Drita LED Perpara dhe Mbrapa

* Me 2 frena

* Koha e Karikimit 3.5 ore

* Pesha max qe suporton 100 kg

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 49802

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
299 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
11 490 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
899 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 299 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Segway-Ninebot Kickscooter E22 është një skuter elektrik e markes me famë botërore Segway.

Kjo markë është e njohur për automjetet elektrike me cilësi teper të lartë.

Kickscooter E22 arrin një shpejtësi maksimale prej 20 km në orë dhe shkon deri në 22 kilometra.

Skuteri elektrik është i pajisur me dritën para dhe pas, kështu që ju mund të levizni dhe të bëni shiheni në errësirë.

Korniza është bërë nga alumini i lehtë dhe e ben ate teper praktik për ta mbajtur atë në dorën ose ta vendosni në makinën tuaj.

Segway-Ninebot Kickscooter E22 është e pajisur me goma 9 inç Dens-Density.

Për më tepër, skuteri vjen me dy frena te pavarura dhe sistem rigjenerues për frenave për më shumë siguri.

Një avantazh tjetër është niveli i papërshkueshëm nga uji IP54, kjo do të thotë që ju mund të levizni në shi dhe nëpër pellgje uji.

Karakteristikat:

Madhësia:  111 x 42 x 112 cm

Madhësia (palosur) 114 x 42 x 36 cm

Pesha 13.5 kg

Dalja 300 Watt (700W maksimumi)

Shpejtësia maksimale 20 km / orë (13 mph) 25 km / orë 

Koha e karikimit 3.5 orë

Këndi maksimal i ngjitjes 15%

Goma 9 inç "Flat-Falas"

Amortizuesit Nr Frena e përparme elektrike (rigjeneruese)

I papërshkueshëm nga uji IPX4

Drita 2.5W

Produktet që keni parë

Reviews (0)