2 490 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Cader kampingu me permasa 200x200x140 cm

E pershtatshme per te gjithe aventurieret dhe te apasionuarit pas natyres

Montohet dhe cmontohet lehteisht

Materiali eshte...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 45791

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

25 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 291 L
2 699 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (72)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (35)
1 ne stok
- 2480 L
4 190 Lekë
6 670 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok
2 499 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
- 791 L
2 699 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (42)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (40)
I disponueshëm
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
Shitur (32)
1 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 799 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
499 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
3 999 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 250 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
499 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 400 L
1 499 Lekë
1 899 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 800 L
3 090 Lekë
3 890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 999 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 499 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Cader kampingu me permasa 200x200x140 cm

E pershtatshme per te gjithe aventurieret dhe te apasionuarit pas natyres

Montohet dhe cmontohet lehteisht

Materiali eshte elastik dhe tekstil me fije fiberglass

Pjesa ne te cilin futesh na cader hapet dhe mbyllet me zinxhir dhe mbrohet nga nje pjese rrjete e cila mundeson edhe ajrimin dhe pengon futjen e insekteve

Produktet që keni parë

Reviews (0)