1 890 Lekë


Përshkrimi

Dyshek me ajer per kamping Material cilesore Fryhet dhe transportohet lehtesisht

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25143

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

9 990 Lekë
3 ne stok
3 790 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm

Përshkrimi

Dyshek tek me ajer i markes Intex modeli 68757, me ngjyre blu

Material cilesor dhe i papershkueshem nga uji, PVC 96%, ABS 2%, Naylon 2%

Për një gjumë tepër të rehatshëm ne cdo kohe dhe kudo, ne shtepi, kamping etj

Praktik dhe mund te transportohet lehtesisht dhe mund ta merrni pa problem neper kampingjet qe organizoni

Në pjesën e sipërme është shume i butë dhe pengon rrëshqitjen

Valvola e saj dy-në-një siguron që shtrati te shfryhet dhe te fryhet lehtesisht

Paketimi ka edhe canten qe ju duhet per ta mbajtur dyshekun me vete

Permasat 99 x 191 x 22 cm dhe pesha maksimale qe mund te mbaje eshte 130 kg

Specifikat

Marka Intex

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
2 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
New
3 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
New
3 190 Lekë
I disponueshëm
New
4 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
11 990 Lekë
4 ne stok
9 990 Lekë
3 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
3 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (264)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
New
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
New
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.