1 790 Lekë


Përshkrimi

Dyshek me ajer i markes Intex. Perbehet perj materiali te forte te gomuar i cili mundeson rehati dhe gjithashtu nuk lejon ujin te depertoi. Duhet te fryhet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka valvul e cila shfryn dyshekun me shpejtesi. I pershtatshem per plazh apo kamping. Permasat e dyshekut 76x191x22 cm.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 33924

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Dyshek me ajer i markes Intex.

Perbehet perj materiali te forte te gomuar i cili mundeson rehati dhe gjithashtu nuk lejon ujin te depertoi.

Duhet te fryhet nepermjet nje pompe me ajer dhe ka valvul e cila shfryn dyshekun me shpejtesi.

I pershtatshem per plazh apo kamping.

Permasat e dyshekut 76x191x22 cm.

Specifikat

MarkaIntex

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (34)
I disponueshëm
New
2 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
New
3 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
New
4 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
11 990 Lekë
4 ne stok
9 990 Lekë
3 ne stok
2 690 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
3 790 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (264)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
New
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
New
3 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.