1 990 Lekë


Përshkrimi

Hammock Shumengjyreshe 200 X 80 cm

Relaks edhe ne pushime ose kamping.

Mjafton te hapni lisharesen.

Ju mund te pushoni dhe relaksoheni duke u shtrire mbi perhuren...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34627

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Hammock Shumengjyreshe 200 X 80 cm

Relaks edhe ne pushime ose kamping.

Mjafton te hapni lisharesen.

Ju mund te pushoni dhe relaksoheni duke u shtrire mbi perhuren shumengjyreshe.

Portative  te cilen mund ta merni me vete kudo qe ju ndodheni.

Permasat e artikullit jane  200 x 80 cm.

Pesha maksimale qe mund te mbaje eshte deri ne 100 kg.

KUJDES: Produktet nuk shiten me strukturen metalike 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
2 690 Lekë
Shitur (37)
Nuk ka me gjendje
1 890 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
3 290 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (298)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
890 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (86)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al