390 Lekë


Përshkrimi

Jastek me ajer i markes Intex.

Per rehatine e kokes tuaj kudo ndodheni.

E lehte praktike dhe mjaft e rehatshme.

Mudn ta merni me vete ne kamping apo kudo deshironi...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34615

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
- 5000 L
14 990 Lekë
19 990 Lekë
2 ne stok
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
4 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
2 690 Lekë
Shitur (50)
Nuk ka me gjendje
1 890 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (303)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (349)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (38)
4 ne stok
New
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Jastek me ajer i markes Intex.

Per rehatine e kokes tuaj kudo ndodheni.

E lehte praktike dhe mjaft e rehatshme.

Mudn ta merni me vete ne kamping apo kudo deshironi qetesine.

Permasat 43 x 28 x 9 cm.

Produktet që keni parë

Reviews (0)