2 490 Lekë


Përshkrimi

Karrige Portative 45x40x80 cm

Do te kete gjithmone nje vend per ju kudo qe ju te ndodheni 

Karrige e cila paloset lehtesisht fale struktures metalike dhe mekanizmit qe mundeson...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34636

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1000 L
2 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
- 5000 L
14 990 Lekë
19 990 Lekë
2 ne stok
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
4 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
2 690 Lekë
Shitur (50)
Nuk ka me gjendje
1 890 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (303)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (44)
3 ne stok
390 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
990 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (348)
I disponueshëm
New
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Karrige Portative 45x40x80 cm

Do te kete gjithmone nje vend per ju kudo qe ju te ndodheni 

Karrige e cila paloset lehtesisht fale struktures metalike dhe mekanizmit qe mundeson mbylljen/hapjen e saj 

Pjesa ulese vjen ne material plastike te thurur e cila thahet lehtesisht dhe nuk mban njolla

Permasat jane 45 x 40 x 80 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)