Cmimi me i mire i garantuar
Zgare per Barbekju MNG-001

1 490 Lekë


Përshkrimi

Zgare per Barbekju MNG-001.

Teper praktike.

Mund te gatuani ne zgare produktet e mishit dhe jo vetem. 

Ideale per kamping dhe fundjavat tuaja me miqte. 

Material inoks me ngjyre te zeze.

Me permasa 25x8x40cm dhe lartesia e kembeve 13cm.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34696

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Zgare per Barbekju MNG-001.

Teper praktike.

Mund te gatuani ne zgare produktet e mishit dhe jo vetem. 

Ideale per kamping dhe fundjavat tuaja me miqte. 

Material inoks me ngjyre te zeze.

Me permasa 25x8x40cm dhe lartesia e kembeve 13cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
2 490 Lekë
Shitur (6)
Nuk ka me gjendje
3 190 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
9 990 Lekë
13 990 Lekë
Kurseni 4000 L
2 ne stok
2 490 Lekë
3 190 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
10 990 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 4000 L
2 ne stok
4 590 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
3 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (31)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
3 790 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (296)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
299 Lekë
490 Lekë
Kurseni 191 L
Shitur (12)
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (10)
1 ne stok
390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (5)
I disponueshëm
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

per aq pak ska me mire

Byon

shume shpejt