4 990 Lekë


Përshkrimi

  • Zgare per Barbekju MNG-044
  • Ideale per fundjavat tuaja me miqte
  • Me strukture metalike inoxi.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 34714

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Zgare per Barbekju MNG-044.

Lehtesisht e perdorshme.

Ideale per fundjavat tuaja me miqte dhe familjaret tuaj.

Mund te gatuani produkte te ndryshme mishi ne zgare. 

Vend per mbajtjen e qymyrit ne pjesen e poshtme. 

Vend per mbajtjen e produkteve te mishit te cilat do te pergatiten. 

Gjithashtu vjen sebashku me nje tave per te vendosur produktet pas pergatitjes. 

Me strukture metalike inoxi ne ngjyre gri tek kembet dhe pjesa tjeter ne ngjyre te zeze  e pika te bardha.

Permasat 66x35x8 cm dhe lartesia e kembeve 57 cm.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
11 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
SHITUR
2 690 Lekë
Shitur (37)
Nuk ka me gjendje
1 890 Lekë
Shitur (37)
I disponueshëm
3 290 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 1500 L
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (298)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 790 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (5)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
890 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (86)
I disponueshëm
18 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al