1 590 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 1 400 Lekë


Përshkrimi

Shkop peshkimi portativ 

I perpbere prej materiali plastik shume rezistent 

Hapet deri ne 2.1 metra. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 14816

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Shkop peshkimi portativ qe zgjatet deri ne 2 metra.

Ju kursen hapsire dhe eshte shume i lehte per tu transportuar.

Rezistent dhe funksional.

Gjatesia kur eshte i hapur:  2.1 m

Cikrik peshkimi i perpbere prej materiali plastik shume rezistent i cili mund te mbledhe deri ne 100m

fije peshkimi.

16 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 600 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (298)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al