24 990 Lekë


Përshkrimi

  • Skuter Balancues Elektrik 10" me Bluetooth Leopard
  • Skuter me 2 dy rrota i cili vet-balancohet
  • Lehteson levizjen ne jetene  perditshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 18435

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

15 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 2500 L
5 490 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
5 290 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
- 2200 L
6 290 Lekë
8 490 Lekë
Shitur (16)
4 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm

Përshkrimi

Skuter Balancues Elektrik 10" me Bluetooth Leopard

Skuter me 2 dy rrota i cili vet-balancohet.

Kjo pajisje eshte krijuar per t'ju lehtesuar levizjen e perditshme

Fillon levizjen thjesht duke ushtruar presion me kembet.

Ka dy sesnosre ne forme pedaleje, te cilat kontrollohen me te dyja kembet per t'u kthyer lehtesisht

Gjithashtu mund te realizoni rrotullim ne vend, levizje perpara dhe frenim te bute.

Eshte i sigurt dhe lehtesisht i perdorshem.

Mund te levizni dhe te rrotulloheni ne hapesira shume te vogla.

Gjithashtu mund te rrotulloheni 360 grade ne vend.

Balancim i dyfishte i teknologjise se larte, sensor graviteti dhe xhiroskop, 

Punon me bateri te rikarikueshme, nuk demton ambjentin.

Rrota te gomuara te cilesise se larte.

Pedale te gomuara qe sherbejne si sensor.

Me nje karikim te plote mund te pershkruaj 12 km deri 20 km (ndikon pesha e perdoruesit, gjendja e rruges etj).

Me shpejtesi maksimale 16km/h.

Koha qe duhet per nje karikim te plote eshte 90 minuta.

Pesha maksimale qe mund te mbaje eshte 100 kg.

E pershtatshme per moshat mbi 12 vjec.

Specifikat

Fuqia ne Watt 250W
Kapaciteti 100kg
Tipi i Baterise Bateri e Rikarikueshme
Nivelet e shpejtesise 16km/h

Reviews (0)