159 Lekë


Përshkrimi

Playing Cards Plastic Coated CDU

  • Set me pako letra plastike
  • Luani murlan, spathi, xing e lojera te tjera klasike apo te reja
  • Perbere nga material plastik qe nuk demtohet lehtesisht
  • Rekomandohen per femijet mbi 5 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 67400

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Playing Cards Plastic Coated CDU

Set me pako plastike letrash qe luhen nga e gjithe familja

Argetohuni me lojerat e shumta, si: murlan, spathi, xing, e shume lojera me letra per te kaluar nje dite ndryshe

Materiali plastik i ben keto letra me cilesore dhe qe nuk demtohen apo te humbin lehtesisht

Letrat klasike mund te luhen nga te gjithe, me shume lojera te mundshme ne 54 letra te cdo seti

Rekomandohen te perdoren nga femijet mbi 5 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)