2 490 Lekë


Përshkrimi

  • Kapele Nike 
  • Material 100% pambuk
  • Lehtesisht e kombinueshme
  • ...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 28199

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kapele e markes Nike per meshkuj, modeli 340225-451

Materiali 100% pambuk, me mase One Size

Me ngjyre blu dhe e pershtatshme per cdo kohe te dites dhe stine

Kombinohet me veshjet tuaja sportive dhe ju ben te dukeni fashion ne cdo kohe

Specifikat

Marka Nike
Materiali 70% Poliester , 30% Pambuk

19 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 310 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 310 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (11)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 400 Lekë
1 540 Lekë
Kurseni 140 L
Shitur (7)
I disponueshëm
1 390 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
2 310 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 310 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
2 ne stok
3 990 Lekë
4 390 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 390 Lekë
Kurseni 400 L
I disponueshëm
4 400 Lekë
I disponueshëm
200 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

cmim i mire per origjinale