7 800 Lekë


Përshkrimi

Atlete per meshkuj ORIGJINALE nga Nike

Modeli Revolution 4 AJ3490-464

Per te gjithe djemte qe duan te duken bukur dhe ne mode

Material tekstil me gome te bardhe

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 26977

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
8 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
1 ne stok
7 200 Lekë
8 000 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (1)
2 ne stok
8 370 Lekë
9 300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (5)
I disponueshëm
8 460 Lekë
9 400 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 020 Lekë
7 800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
2 ne stok

Përshkrimi

Atlete per meshkuj ORIGJINALE nga Nike

Modeli Revolution 4 AJ3490-464

Per te gjithe djemte qe duan te duken bukur dhe ne mode

Material tekstil me gome te bardhe

Ngjyra gri me logon e markes portokalli

Specifikat

Marka Nike