699 Lekë


Përshkrimi

Cante Sportive 'Miniso Sports' , ngjyra gri.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 46484

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

12 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 30%
349 Lekë
499 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Miniso cante sportive me ngjyre gri

Fale rripit te rregullueshem pershtatet per te gjithe.

Ka seksione te ndara per celsat dhe celularin.

Disponon edhe nje dalje per fishen e kufjeve, në mënyrë që të shijoni muzikë gjatë ushtrimeve fizike.

Materiali i cantes :  83% Najlon, 17% Elastane; Elastike: 77% poliestër, 23% 

Permasat e xhepit te brendshem : 11cm x 30cm

Gjatesia e cantes : 102cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)