9 490 Lekë


Përshkrimi

Bluze Adidas DM3675

Me kapuc dhe xhepa

Ngjyre vishnje 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30188

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bluze Adidas DM3675

Me kapuc dhe xhepa

Ngjyre vishnje 

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al