8 690 Lekë


Përshkrimi

Bluze Adidas Modern Hood S98775

Me kapuc dhe xhep frontal

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30187

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bluze Adidas Modern Hood S98775

Me kapuc dhe xhep frontal

Vleresimet

No customer reviews for the moment.