1 200 Lekë


Përshkrimi

  • Strece Hot Shapers
  • Djersini dhe dobesohuni me hot shapers
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 12194

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 490 Lekë
Shitur (83)
1 ne stok

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

200 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (12)
Nuk ka me gjendje
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 10%
4 410 Lekë
4 900 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
- 2810 L
4 990 Lekë
7 800 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
8 790 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
8 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 10%
5 220 Lekë
5 800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
- 10%
8 370 Lekë
9 300 Lekë
1 ne stok
- 10%
9 090 Lekë
10 100 Lekë
Shitur (2)
- 10%
8 460 Lekë
9 400 Lekë
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (11)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 300 L
390 Lekë
690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
690 Lekë
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (83)
1 ne stok

Përshkrimi

Strece Hot Shapers

Strece Hot Shapers qe ju ndihmojne te djersini me shume.

Prodhuar me materiali neotex i cili stimulon djersitjen ne cdo moment te dites.

Materiali Neotex rrit temperaturen e trupit, stimulon djersitjen dhe thith djersen duke mos lejuar qe djersa te dale ne siperfaqe.

Ju ndihmon te djersini ne pjesen e vitheve dhe kofsheve.

Ju do djersini edhe duke ecur, kjo fale materialit i cili stimulon djersitjen ne cdo moment.

Mund te mbahen veshur si strece te thjeshta ne shtepi, kur dilni shetitje, ne palester etj.

Jane shume komode dhe te dizenjuara qe te rrine ngjit pas trupit.

Keshillohet te lahet me dore, me uje te vaket.

Produktet që keni parë

Reviews (0)