500 Lekë
1 200 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

  • Strece Hot Shapers
  • Djersini dhe dobesohuni me hot shapers
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 12194

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
8 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 ne stok
7 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 1800 L
990 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 1800 L
990 Lekë
2 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1700 L
1 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
- 1700 L
1 290 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 800 L
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 800 L
1 190 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 1100 L
890 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 500 L
4 990 Lekë
5 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Strece Hot Shapers

Strece Hot Shapers qe ju ndihmojne te djersini me shume.

Prodhuar me materiali neotex i cili stimulon djersitjen ne cdo moment te dites.

Materiali Neotex rrit temperaturen e trupit, stimulon djersitjen dhe thith djersen duke mos lejuar qe djersa te dale ne siperfaqe.

Ju ndihmon te djersini ne pjesen e vitheve dhe kofsheve.

Ju do djersini edhe duke ecur, kjo fale materialit i cili stimulon djersitjen ne cdo moment.

Mund te mbahen veshur si strece te thjeshta ne shtepi, kur dilni shetitje, ne palester etj.

Jane shume komode dhe te dizenjuara qe te rrine ngjit pas trupit.

Keshillohet te lahet me dore, me uje te vaket.

Produktet që keni parë

Reviews (0)