115 Lekë


Përshkrimi

E krijuar nga natyra, Acqua Panna rrjedh nëpër kodrat e bukura dhe me diell të Toscana në Itali, duke sjellë një ujë mineral natyral të përsosur në shije dhe balancë mineralesh, si shoqëruesi më...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43665

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

E krijuar nga natyra, Acqua Panna rrjedh nëpër kodrat e bukura dhe me diell të Toscana në Itali, duke sjellë një ujë mineral natyral të përsosur në shije dhe balancë mineralesh, si shoqëruesi më i mirë për çdo okazion tuajin.

Produktet që keni parë

Reviews (0)