35 Lekë


Përshkrimi

Ujë mineral natyral, buron nga një lartësi që arrin deri në 2080m mbi nivelin e detit dhe rrjedh i pasur me minerale nga Burimi i Pashait në Kelcyrë.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43668

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Ujë mineral natyral, buron nga një lartësi që arrin deri në 2080m mbi nivelin e detit dhe rrjedh i pasur me minerale nga Burimi i Pashait në Kelcyrë.

Produktet që keni parë

Reviews (0)