80 Lekë


Përshkrimi

San Pellegrino, ujë mineral natyral i gazuar, i cili vjen nga zona e ujërave termalë në provincën e Bergamos, në Lombardi, Itali.                   

Për 120 vjet, S.Pellegrino ka...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43659

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

San Pellegrino, ujë mineral natyral i gazuar, i cili vjen nga zona e ujërave termalë në provincën e Bergamos, në Lombardi, Itali.                   

Për 120 vjet, S.Pellegrino ka përcjellë përsosmëri në të gjithë botën, duke u bërë një ikonë ndërkombëtare e shijes dhe elegancës.

Reviews (0)