300 Lekë


Përshkrimi

Farat Quinoa janë drithëra pa gluten, organike te pasura me fibra dietike që plotësojnë nevojat tuaja ditore për energji. Quinoa permban 14-18gr proteina per 100gr dhe vlera shume te larta te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43839

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

450 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
96 Lekë
I disponueshëm
80 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
80 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
2 400 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 700 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 300 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 500 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Farat Quinoa janë drithëra pa gluten, organike te pasura me fibra dietike që plotësojnë nevojat tuaja ditore për energji. Quinoa permban 14-18gr proteina per 100gr dhe vlera shume te larta te vitamines B-kompleks, vitamines A dhe antioksidanteve qe sherbejne per te luftuar radikalet e lira ne trup. Produkt Vegan dhe Pa gluten

Specifikat

Ushqime Specifike Pa Gluten, Vegan

Produktet që keni parë

Reviews (0)