290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

Adaptor + Fishe Fast Charger Android

Karikues i shpejte kompatibel me telefonat Samsung dhe te gjitha pajisjte e tjera Android/Micro USB

Adaptor EUropian me 1 porte USB dhe fisha...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 17648

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
159 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
182 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
162 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
104 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
18 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 3000 L
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (63)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (60)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (103)
I disponueshëm
- 1000 L
41 990 Lekë
42 990 Lekë
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 3000 L
61 990 Lekë
64 990 Lekë
I disponueshëm
97 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Adaptor + Fishe Fast Charger Android

Karikues i shpejte kompatibel me telefonat Samsung dhe te gjitha pajisjte e tjera Android/Micro USB

Adaptor EUropian me 1 porte USB dhe fisha 1 meter ngjyre te bardhe

Specifikat

Gjatesia e kabullit 1m
Kompatibel Me Android

Produktet që keni parë

Reviews (0)