990 Lekë


Përshkrimi

Nje set i cili do tju beje ti shojoni edhe me shume pushimet

Memorzoni cdo moment te kaluar bukur

Seti permban bateri te jashtme, shkop selfi dhe qese kundra ujit

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25019

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje set i cili do tju beje ti shojoni edhe me shume pushimet

Memorzoni cdo moment te kaluar bukur

Seti permban bateri te jashtme, shkop selfi dhe qese kundra ujit

1. Bateri e jashtme

Bateri me kapacitet 3000 mAh e cila karikon, pa u shqetesuar, telefonin tuaj

Ka te perfshire fishen e karikimit Micro USB.

Bateria e jashtme vjen ne te dyja variantet.

2. Shkop selfie

Gjatesia minimale 22 cm, Gjatesia maksimale 106.5 cm

Lidhet me Telefonat Apple ose Android nepermjet fishe Jack 3.5mm

3. Qese kundra ujit

Qese plastike e tejdukshme kundra ujit

Mbyllje hermetike me disa dhoma ajri dhe lidhese per tu mbajtur ne qafe

Material rezistent. Me permasa 20 x 10 cm

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (114)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (55)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (30)
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al