2 990 Lekë


Përshkrimi

Nje set i cili do tju beje ti shijoni edhe me shume pushimet Memorizoni cdo moment te kaluar bukur Seti permban bateri te jashtme, shkop selfi dhe qese kundra ujit 1. Bateri e jashtme Bateri e jashtme me panel diellor me kapacitet 5000 mAh e cila karikon, pa u shqetesuar, telefonin tuaj deri ne dy here Ka 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht. Ka te perfshire fishen e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25020

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje set i cili do tju beje ti shijoni edhe me shume pushimet

Memorizoni cdo moment te kaluar bukur

Seti permban bateri te jashtme, shkop selfi dhe qese kundra ujit

1. Bateri e jashtme

Bateri e jashtme me panel diellor me kapacitet 5000 mAh e cila karikon, pa u shqetesuar, telefonin tuaj deri ne dy here

Ka 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht. Ka te perfshire fishen e karikimit

Permasat: 14.2 x 7.5 x 13.6mm

2. Shkop selfie

Gjatesia minimale 22 cm, Gjatesia maksimale 106.5 cm

Lidhet me Telefonat Apple ose Android nepermjet fishe Jack 3.5mm

3. Qese kundra ujit

Qese plastike e tejdukshme kundra ujit

Mbyllje hermetike me disa dhoma ajri dhe lidhese per tu mbajtur ne qafe

Material rezistent. Me permasa 20 x 10 cm

8 produkte te tjere ne te njejten kategori:

390 Lekë
590 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (25)
I disponueshëm
290 Lekë
490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (61)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (33)
4 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.