390 Lekë


Përshkrimi

Qese per mbrojtjen e telefonit nga uji

Me ngjyre te bardhe dhe me kapese ne pjesen e esiperme

Beni fotot me te bukura ndonjehere edhe nen uje

Pershtatet per cdo...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19808

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

4 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Qese per mbrojtjen e telefonit nga uji

Me ngjyre te bardhe dhe me kapese ne pjesen e esiperme

Beni fotot me te bukura ndonjehere edhe nen uje

Pershtatet per cdo smartphone

Mbyllje hermetike me disa dhoma ajri ,material rezistent

Permasat 20x10 cm

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews