990 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese per Smartphone Universale per makinen

Mund te suportoje smarphone te madhesive te ndryshme 

Material plastik me ngjyre te zeze

Vendoseni telefonin tuaj ne kete mbajtese dhe flisni edhe gjate kohes qe udhetoni

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 22232

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (73)
1 ne stok
690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
1 490 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
2 490 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mbajtese per Smartphone Universale per makinen

Mund te suportoje smarphone te madhesive te ndryshme 

Material plastik me ngjyre te zeze

Vendoseni telefonin tuaj ne kete mbajtese dhe flisni edhe gjate kohes qe udhetoni

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Specifikat

Marka Omega

Reviews (0)