690 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese Smartphone/Tablet Silikoni Esperanza Ems111-Ems111.

E vogel kompakte e cila mban telefonin ose tabletin tuaj te palezivshem. 

Mjafton te vini telefonin mbi vakumin e saj...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 34606

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

23 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (15)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 390 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
790 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (35)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mbajtese Smartphone/Tablet Silikoni Esperanza Ems111-Ems111.

E vogel kompakte e cila mban telefonin ose tabletin tuaj te palezivshem. 

Mjafton te vini telefonin mbi vakumin e saj dhe pjesen tjeter ne nje terren te sheshte.

Ju lejon te shikoni pa u lodhur gjithcka qe ju deshironi.

Material silikoni.