1 490 Lekë


Përshkrimi

Selfie Stick dhe Triopod me Bluetooth XO SS08

Jep komanda ne telefon me ane te bluetooth, butoni gjithashtu eshte i çmontueshem nga shkopi duke e bere keshtu te pershtateshme edhe per perdorim larg telefonit.

I pershtatshem per çdo lloj telefoni

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 56282

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

10 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (256)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (13)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
1 500 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok

Përshkrimi

Bluetooth Selfie Stick XO, SS08,

Tripod, Diapazoni i Gjatësisë 20-107 cm,

Shufra prej çeliku inox 7 seksionesh.

Pesha neto e produktit 165 g.

Ngarkesa maksimale 500 g.

Kapaciteti i baterisë 45 mAh.

Koha e perdorimit 1 orë.

Koha e gatishmërisë 100 orë.

E zezë

Bli i sigurt me 0 Stres tek dyqani më i madh në Shqipëri Aladini.al

Për këtë produkt edhe për të gjithë të tjerët keni 14 ditë të drejtën e kthimit të produktit. Shiko këtu detajet ose përdor formularin për ta kthyer produktin. Formulari i kthimit këtu

Porosinë mund ta bëni me butonin porosit me 1 klikim dhe transporti është i mundur për të gjithë Shqipërinë.

Shiko detaje mbi transportin këtu

Produktet që keni parë

Reviews (0)