1 490 Lekë


Përshkrimi

  • Syze Per Realitet Virtual 3D Esperanza Emv300
  • Shikoni videot, fotot dhe lojrat ne smartphone si kurre me pare
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 33401

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (20)
2 ne stok
45 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (14)
2 ne stok

1 produkt tjeter ne te njejten kategori:

990 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (20)
2 ne stok

Përshkrimi

Syze Per Realitet Virtual 3D per Smartphone Esperanza Emv300

Shikoni videot, fotot dhe lojrat si kurre me pare

Thjesht vendosni smartphone tuaj ne syzet VR dhe lereni veten te mahnitur nga me pamjen e dhuruar ne 360 °

Nje game e gjere e aplikacioneve VR qe ju mund ti zgjidhni sipas deshires 

Dizajn ergonomik ,mbeshtetje e sigurte e tapicerise si dhe shirita te rregullueshem te kokes

Telefoni juaj celular eshte nje media e gjere teper argetuese 

Evitoni gervishtjen e ekranit. Per smartphone 3.5"-6".

Pershtatet me pajisje te tjera qe suportojne Bluetooth Controller dhe kufje

Pershtatet lehtesisht me madhesine e lente se gjere 

Lente asferike sigurojne nje efekt te pabesueshem 3D

Preshtate me smartphone si : Android & iOS │ iPhone │ Samsung Galaxy │ Galaxy Note 4 │ Galaxy Note 3 Galaxy S6 Edge Galaxy S6 │

iPhone 6 │ LG G3 │ Sony Experia T2 Ultra │ Xperia Z3 + │ Nexus 6 │ HTC One Max │ ASUS ZenFone etj.

Permasat jane 18,5 x 13,5 x 10 cm

Specifikat

Marka Esperanza

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Produkti interesant, e mora dhe me pelqeu

Sherbimi shume i mire dhe produkti deri tani me ka punuar shume mire