2 990 Lekë


Përshkrimi

Syze VR me Pult Ne Bluetooth Apocalypse

  • Shijoni lojera, filma ne virtualitetin 3D
  • Lidhet me pajisjet Android, iOS
  • Vjen me telekomande qe lidhet me bluetooth per kontroll maksimal
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66413

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

1 produkt tjeter ne te njejten kategori:

Përshkrimi

Syze VR me Pult Ne Bluetooth Apocalypse

Syzet Virtuale qe ju vendosin ne nje bote tjeter virtuale 3D per te gjithe celularet smartphone

Perdoret per te gjithe smartphone-t nga 3.5-6 inch, Android apo iOS

Lidhet me smartphone-in ose tabletin tuaj nepermjet lidhjues me bluetooth

Shihni filma, luani lojera ne virtualitetin 3D

Mjafton te shkarkoni lojerat, filmat tuaj te preferuar qe kane simbolin VR (mund t'i shkarkoni nga App Store apo Play Store) apo nga Google Cardboard

Vendoseni celularin tuaj ne hapesiren me kapak te syzeve dhe shijoni ne 360 grade eksperiencen aboslute te pamjes 3D

Ne kapakun qe rreshqet mund te perdorni dhe kameren e celularit ne rast te lojerave virtuale nese kerkohet

Aplikimi me lente asferike mundeson pamjen e qarte qe nuk demton shikimin, duke ofruar natyralitetin dhe thellesine e ngjyrave

Mund ta rregulloni ne baze te madhesise se celularit tuaj apo distances mes lenteve

Pershtatet me sistemet e operimit Android dhe iOS

Me veshje prej lekure sintetike, elastike, te nje cilesie te larte, qe mundeson rehati ne perdoim dhe pershtatje me te mire te syzeve me fytyren tuaj pa patur nevoje as te hiqni syzet

Rripat jane perbere prej gome elastike per te siguruar fortesine, sigurine, lehtesine e perdorimit dhe duke mos ju bezdisur

Me hapesire per te lidhur edhe kufje apo fishen e karikimit per pervoje maksimale

Mund te perdoret edhe nepermjet telekomandes me lidhje me bluetooth ne versionin 3.0per te lehtesuar kontrollin e aplikacioneve te instaluara

Telekomanda vjen me butonin e ndezjes/fikjes, leven per levizjen e objekteve dhe shkronjat per kontroll te plote

Ne pjesen anesore te telekomandes do te gjeni butonin per te kaluar nga sistemi Android ne iOS dhe e kunderta

Distanca e kapjes se rrezes se lidhjes bluetooth eshte 10m

Lidhet me bateri 2 te tipit AAA (baterite nuk perfshihen ne paketim)

Permasat e produktit:

Rregullimi i hapesires se lenteve: 55-72 mm

Gjeresia minimale/maksimale e celularit: 60-80 mm

Lartesia maksimale e celularit: 160 mm

Reviews (0)