14 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni4 000 Lekë


Përshkrimi

Telefon Alcatel Onetouch Pop C9 Black

Nje telefon me touch screen 5.5 inch qe ju jep mundesi te shikoni filma e spektaklet qe ju deshironiapo te luani.

Me nje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 10576

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

35 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
21 990 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 790 Lekë
14 990 Lekë
Kurseni 2200 L
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 ne stok
4 490 Lekë
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Telefon Alcatel Onetouch Pop C9 Black

Nje telefon me touch screen 5.5 inch qe ju jep mundesi te shikoni filma e spektaklet qe ju deshironiapo te luani.

Me nje shpejtesi maksimale internet 4G dhe eksperiencen multi tasking me Alcatel shijoni ate qe keni deshiruar gjithmone.

Me sistem Android, kamera ballore 8MP e cila ju jep mundesine qe te mbani ne telefonin tuaj momentet me te bukura me nje cilesi qe le per te deshiruar.

 

 

Specifikat

Marka Alcatel
Garancia 3 muaj
Rezolucioni Rezolucioni 960x640
Karta SIM 1 karte SIM
RAM 1 GB
Procesori CPU Quad Core
Shpejtesia e Procesorit Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
Kamera Kryesore Kamera Kryesore: 8 MP
Kamera Ballore Kamera Selfie: 2 MP
Permasa 151 x 77.5 x 9.5 mm
Networking 2G, 2G/3G
Teknologjia e Ekranit IPS
Memoria e Telefonit 4 GB

Produktet që keni parë