4 990 Lekë


Përshkrimi

Bateri e jashtme me kapacitet 1000mAh dhe karikues wifi

E thjeshte per ta perdorur, tregon ne nje ekran te vogel % e baterise qe mbetet kur karikoni smartphon-in tuaj apo tabletin.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 21134

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 64000 L
64 990 Lekë
128 990 Lekë
I disponueshëm
- 62490 L
54 500 Lekë
116 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok

Përshkrimi

Bateri e jashtme me kapacitet 1000mAh dhe karikues wifi

E thjeshte per ta perdorur, tregon ne nje ekran te vogel % e baterise qe mbetet kur karikoni smartphon-in tuaj apo tabletin.

Lidhet me dy pajisje njekohesisht, njerin me wireless tjetrin me fishe

Nje gjenerate ndryshe e karikimit me wireless Qi Input dhe Output, pa tel

Mjafton te vendosni telefonin mbi bateri dhe ai mund te karikohet permes valeve wifi

Dizenjo elegante dhe mjaft e holle qe nuk ju bezdis teksa e merni me vete kudo

Specifikat

Tipi i Baterise Bateri e Rikarikueshme

Reviews (0)