2 690 Lekë


Përshkrimi

Bateri e jashtme me Panel Diellor, kapacitet 5000mAh (karikon telefonin deri ne 2 here).

E vecanta e kesaj baterie eshte qe pervec se karikohet me energji elektrike, mund te karikohet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19608

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

162 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
104 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (66)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (73)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (109)
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 190 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
135 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
117 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
5 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
4 ne stok
4 490 Lekë
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (107)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok

Përshkrimi

Bateri e jashtme me Panel Diellor, kapacitet 5000mAh (karikon telefonin deri ne 2 here).

E vecanta e kesaj baterie eshte qe pervec se karikohet me energji elektrike, mund te karikohet dhe nepermjet rrezeve diellori fale panelit solar.

Gjithashtu eshte rezistente ndaj shiut, cka e ben perfekte per udhetime ne natyre.

Ka 2 porta USB per te karikuar 2 pajisje njekohesisht.

4 drita LED qe tregojne nivelin e baterise.

Duke shtypur 2 here butonin e ndezjes ndizet nje drite e cila ju ndihmon te shikoni rrugen naten.

Ka te perfshire ne paketim nje ganxhe te vogel per te varur baterine ne canten tuaj te udhetimit.

Material plastik dhe i gomuar.

Permasat: 14.2 x 7.5*13.6mm 
Pesha: 150g 

Specifikat

Marka Tjeter
Kapaciteti (mAh) 5000 mAh

Reviews (0)