3 290 Lekë


Përshkrimi

Bateri e jashtme Apacer 4400 mAh B110 Karikoni telefonin, MP3, GPS apo tabletin tuaj ne cdo moment. Kapaciteti 4400 mAh. Bateria e jashtme Apacer e cila e karikon baterine e celularit 100% deri ne 2 here. Permasa te vogla 30 x 60 x 66 mm dhe mund te mbahet kudo me vete. Ka veshje alumini rezistente qe e mbron nga goditjet. Ka 2 porta USB tek e cila mund te vendosni dy pajisje njeheresh....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 2733

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bateri e jashtme Apacer 4400 mAh B110

Karikoni telefonin, MP3, GPS apo tabletin tuaj ne cdo moment.

Kapaciteti 4400 mAh.

Bateria e jashtme Apacer e cila e karikon baterine e celularit 100% deri ne 2 here.

Permasa te vogla 30 x 60 x 66 mm dhe mund te mbahet kudo me vete.

Ka veshje alumini rezistente qe e mbron nga goditjet.

Ka 2 porta USB tek e cila mund te vendosni dy pajisje njeheresh.

Porta 1A e pershtatshme per karikimin e cdo tipi celulari.

Porta 1.5A e pershtatshme per karikimin e tabletave te cdo tipi.

Drita LED qe tregojne gjendjen e baterise.

Ngjyra e bardhe.

 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (10)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.