3 490 Lekë


Përshkrimi

Bateri e Jashtme Verbatim 5200mAh Dual USB Me 2 porta USB, per te karikuar 2 pajisje njekohesisht Kapaciteti 5200mAh, karikon nje telefon normal mbi 2 here te plota (Nje telefon normal ka bateri 2000mAh)Karikon pothuajse cdo pajisje me karikues USB duke perfshire iPhone, iPad, Telefonat Android dhe Windows, Tableta etj.I lehte dhe me permasa te vogla ne menyre qe ta mbani gjithmone me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 16031

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Bateri e Jashtme Verbatim 5200mAh Dual USB

Me 2 porta USB, per te karikuar 2 pajisje njekohesisht

Kapaciteti 5200mAh, karikon nje telefon normal mbi 2 here te plota (Nje telefon normal ka bateri 2000mAh)
Karikon pothuajse cdo pajisje me karikues USB duke perfshire iPhone, iPad, Telefonat Android dhe Windows, Tableta etj.
I lehte dhe me permasa te vogla ne menyre qe ta mbani gjithmone me vete.
Kater drita LED te cilat tregojne nivelin e baterise.
Cilesi e garantuar Verbatim

Bateria: 5200mAh Lithium Polymer (19Wh)

(Bateria me Polimer Litiumi eshte me e lehte ne peshe se baterite e tjera te rikarikueshme dhe eshte me jetgjate).
Input (USB): 5VDC, 1A Max
Output (USB): 5VDC, 1A Max
Permasat: 112.5mm x 71.5mm x 18.3mm (L x W x H)
Pesha: 186 gram
Jetgjatesia e baterise: 500 cikle karikimi
Voltazhi: 3.7 V

Koha e karikimit te baterise ne korrent: 7.5 ore
Koha e karikimit nga kompjuteri: 15 ore
Fishe micro USB e perfshire

Specifikat

Marka Verbatim
Garancia 6 muaj
Kapaciteti (mAh) 5200 mAh

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
890 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
90 Lekë
390 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
190 Lekë
490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (4)
I disponueshëm
390 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
990 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (10)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
2 ne stok
590 Lekë
990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (18)
I disponueshëm
6 690 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.